Konzultace copywritingu

Konzultace copywritingu

Podnikáte a píšete každý den texty, bez kterých se váš byznys neobejde?

Jenže se vždy najde nějaké ALE a vám běží hlavou, že by ty texty mohly být:

 • lepší / víc prodejní, empatické, příběhové, srozumitelné, efektivní…,
 • zaměřené na SEO a dohledatlenost ve vyhledávačích,
 • okořeněné dobrou pointou,
 • snáze zapamatovaletné a lépe budující vaši osobní značku.

Chcete mít texty, které budou ostatní rádi číst a také od vás díky nim nakupovat?

Konzultace copywritingu - Anna Pírová

Už si nedělejte starosti a objednejte copywritingovou konzultaci.
Ukážu vám, jak vám může skvělé copy přinášet nové klienty ale i radost ze psaní.

Pište úžasné prodejní texty

Skvělý copywriting je výsledkem několika předchozích i následných kroků, které se dějí buď jen ve vaší hlavě nebo na papíře. Na konzultaci můžeme tyto důležité kroky udělat společně.

Během konzultace vám ke copywriterskému pohledu přidám i přesah do dalších oborů, které výsledný text velmi ovlivňují.

Vše probíhá on-line

Nejprve od vás budu chtít nastínit situaci, která vás trápí. Vyplníte můj dotazník předem, abych se na konzultaci mohla připravit a nachystat si podklady pro řešení vaší situace.

Konzultace proběhne po telefonu nebo on-line. Volám já v domluvený čas, během kterého dáme vašim textům svěží nádech a jasný cíl.

Anna Pírová - copywriterka

Co všechno se na výsledném textu podepíše?

 • Počáteční analýza stavu vašeho podnikání.
 • Vaše cíle a budoucí podnikatelské kroky.
 • Znalost ideálního klienta, jeho emocí a pohnutek.
 • SEO analýza a práce s klíčovými slovy.
 • Váš brandový styl komunikace a jeho typické znaky.
 • Na webu navíc rozvržení wireframe i grafika.

Pomohu vám s:

 • texty na web,
 • prodejkami i funnely,
 • e-maily,
 • blogovými články,
 • příspěvky na sítě,
 • klíčovými slovy,
 • i tónem komunikace.

Cena za konzultace

Jednorázová konzultace

1 hodina intenzivního copywriterského zamyšlení nad vaším projektem. Termín domlouváme předem.

Cena 1 500 Kč

4 hodiny copywriterské pomoci

240 minut copywriterské pomoci, které si můžete vybírat podle své potřeby. Čas odečítám po minutách. Online hovor dohodneme vždy předem.

Cena 5 200 Kč

Objednejte si konzultaci na e-mailu kdyzdetispi@email.cz nebo využijte kontaktní formulář na stránce s kontaktem.

Reference mých klientek:

S Aničkou jsem již několikrát spolupracovala na mých prodejních stránkách k programům a kurzům. Každé naše setkání bylo pro mě velikým přínosem, Anička mi pomohla přeformulovat moje mnohdy krkolomné fráze, vidí texty očima klientů, umí vypíchnout, co je potřeba a dát textům i sledu stránky formu. A ještě se spolu vždycky zasmějeme. Díky vyladěným prodejkám jsem letos měla statisícové kampaně. Děkuji, Aničko, za tvůj čas a těším se na další spolupráci.
S Annou jsem potřebovala vyřešit jeden konkrétní copy zádrhel ve svém podnikání. Nejen že jsme ho společně během chvilky rozlouskly, ale díky jejímu pohledu na věc jsem si udělala i jasno v tom, jak se svými (potenciálními) klienty chci komunikovat i v budoucnu. A jako příjemný vedlejší efekt jsem získala větší sebedůvěru v promování svých služeb 🙂 Rozhodně doporučuju!
Aničku a její služby vřele dopouručuji! Využila jsem nabídky dvou služeb - Copyrychlovka a balíček 4 konzultací. Copyrychlovku jsem využila za účelem vytunění sebe prezentujícího textu, což mi fakt dělá stále problém. Anička se na vás dokáže krásně napojit a vytvořit text, jako byste ho psaly vy samy a dodám, že ve skvěle rychlém termínu. Prostě super servis. Balíček 4 konzultací byl zaměřený na web, texty, vzhled webu, zaměření na klienta, také Facebook, stránka i skupina. Tyto konzultace mě vykoply do jiných levlů, co se týče informací o fungování webu i Fcb. Díky jejím tipům a hlavně náhledu z jiné strany jsem zcela přehodnotila svou cílovku a vyměnila původní magnet za jiný magnet čímž stránky úplně změnily svou energii a více přitahují ty správné klientky. Pokud toužíte ve svém podnikání poskočit o stupínek výš, tak Anička je k tomu ta pravá osoba. Maximálně doporučuji a Aničko - moc děkuji! Jsem si zcela jistá, že tvých služeb brzy znovu využiju.
Můj svět je pohyb a energie, ale písmenka a vyjádření se smysluplně na svém webu není můj šálek kávy a bralo mi to spoustu energie. Anna na mě vykoukla na facebooku, a tak jsem ji kontaktovala. Za velmi krátký čas jsem dostala spoustu užitečných rad. Moje prodejní stránka je díky Anně uspořádaná, a předává krásně a srozumitelně informace pro mé klientky.