Nabídka konzultací

Konzultace

 • Chcete mít svůj web a nevíte, co a kam napsat?
 • Nějaký čas podnikáte, ale nejste spokojená s texty?
 • Píšete blog, ale polovina článků a nápadů končí v šuplíku, protože se je bojíte ukázat?
 • Marketingové a strategické návody vám přijdou moc složité?
 • Chcete, aby vás bylo vidět na sociálních sítích, ale nevíte jak na to?
 • Ráda si hledáte vlastní cestu i v podnikání?
 • Bojíte se psát a být sama sebou, protože chcete vypadat jako profík?
 • Máte spoustu nápadů, ale i strach je realizovat?

Už si nedělejte starosti a napište mi o konzultaci.
Probereme vaši celkovou strategii, copywriting i marketing.
Ukážu vám směry podnikání, jakými se můžete ubírat dál.

Konzultace od A do Z

 • Analýzou stavu vašeho podnikání začneme.
 • Cesty vašich klientů projdeme tam i zpátky.
 • Drobnohledu podrobíme web, jeho texty, logické uspořádání i grafiku.
 • Emailing nastartujeme tak, abyste ho v klidu stíhala.
 • Online marketingem proplujete s lehkostí a klidem.
 • Prodej transformujeme na hru a zábavu.
 • Sociální sítě se stanou vaší zásobárnou klientů.
 • Základy podnikání upevníme a na nich velké chrámy postavíme.

Vše probíhá on-line

Předem od vás budu chtít nastínit situaci, kterou budeme řešit. Nejlépe mi vše napište a pošlete e-mailem. Já se na konzultaci připravím a nachystám si podklady pro řešení.

Konzultace proběhne po telefonu nebo přes Zoom. Volám já v domluvený čas. Dáme si na sebe 1 hodinu a probudíme vaše podnikání. Pokud bude potřeba čas natáhnout, dohodneme se na pokračovacích konzultacích.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reference mých klientek:

Aničku a její služby vřele dopouručuji! Využila jsem nabídky dvou služeb - Copyrychlovka a balíček 4 konzultací. Copyrychlovku jsem využila za účelem vytunění sebe prezentujícího textu, což mi fakt dělá stále problém. Anička se na vás dokáže krásně napojit a vytvořit text, jako byste ho psaly vy samy a dodám, že ve skvěle rychlém termínu. Prostě super servis. Balíček 4 konzultací byl zaměřený na web, texty, vzhled webu, zaměření na klienta, také Facebook, stránka i skupina. Tyto konzultace mě vykoply do jiných levlů, co se týče informací o fungování webu i Fcb. Díky jejím tipům a hlavně náhledu z jiné strany jsem zcela přehodnotila svou cílovku a vyměnila původní magnet za jiný magnet čímž stránky úplně změnily svou energii a více přitahují ty správné klientky. Pokud toužíte ve svém podnikání poskočit o stupínek výš, tak Anička je k tomu ta pravá osoba. Maximálně doporučuji a Aničko - moc děkuji! Jsem si zcela jistá, že tvých služeb brzy znovu využiju.
Můj svět je pohyb a energie, ale písmenka a vyjádření se smysluplně na svém webu není můj šálek kávy a bralo mi to spoustu energie. Anna na mě vykoukla na facebooku, a tak jsem ji kontaktovala. Za velmi krátký čas jsem dostala spoustu užitečných rad. Moje prodejní stránka je díky Anně uspořádaná, a předává krásně a srozumitelně informace pro mé klientky.
Aničku jsem oslovila s tím, že potřebuji pomoc se svou VIP nabídkou. Zavolaly jsme si a já jsem na ni naházela všechno. Doslova 😁 všechno, co jsem od své nabídky chtěla, i co jsem nechtěla, informace o tom, kdo je má ideální klientka a kdo jí naopak vůbec není. S kým chci spolupracovat a koho má moje nabídka odradit. A termín samozřejmě do konce června, abych to stihla hodit do Rebelek 😅 Anička na to měla necelý týden, ale nelenila a text mi poslala ještě ten den večer 💙😲 Dokonale se naladila na můj písemný projev, který načerpala na mém blogu, takže mám teď zpětně potíže rozlišit, co jsem psala já a co je její práce! 💙 Já sama píšu hodně a ráda, ale vím, že i u dalšího takového důležitého textu se na Aničku znovu obrátím. 👍
Před cca měsícem jsem začala s propagací svého prvního online kurzu a říkala jsem si, jak by bylo bezva mít někoho, kdo by mi pomohl s prodejní stránkou. Psát sice umím, ale ne pro sebe (jsem taková typická kovářova kobyla 😀 ). No a vesmír mi seslal Aničku 🙂 Spolupráci jsme domluvily velmi rychle a nejvíce oceňuji možnost úvodního online setkání, kde mě Anička vyzpovídala, prošly jsme si i cestu zákazníka a já jí představila svou ideální klientku. Když se mě potom zeptala, jak moc na texty pospíchám (byl pátek), tak jsem jí trochu s nadsázkou řekla, že kdyby to bylo v pondělí, tak by to byla pecka. Texty dorazily v neděli večer! Doplnila jsem si tam jen pár osobních údajů, v pondělí ráno už texty visely na webu a já spustila předprodej. Takže to byl fičák a já už teď vím, že jsem s Aničkou nespolupracovala naposledy! ❤️👏👏👏