Copywriting je týmová práce

Jsem copywriterka pro podnikavé ženy

Jako copywriterka pro podnikavé ženy vím, co budete potřebovat: Individuální přístup a respektování potřeb dětí. Když si dítko postaví hlavu a společný telefonát nám prostě nevyjde, já se z toho na hlavu stavět nebudu. Téměř vše se dá řešit i bez osobní schůzky, takže nemusíte shánět hlídání. Pojďte do toho se mnou a uvidíte sama.

Podpořím vaši autenticitu a dám na vaši intuici. Naučím vás o textech přemýšlet jinak, s důvěrou v sebe sama a s jasným cílem.

Psaní vás musí bavit a pak baví i čtenáře.

Co nás společně čeká?

  1. Napište mi, o jaký text by šlo.
  2. Společně probereme, pro koho budu psát a jakou máte představu.
  3. Dohodneme se na ceně a době dodání textu.
  4. Včas doručím text.

Týmová práce

Vlastně budu pracovat já, ale od vás se mi bude hodit pomoc. Umím napsat text spatra, aniž bych věděla, pro koho jej píšu. Lepšího výsledku ale vždy dosáhneme, pokud budeme vědět, kdo náš text bude číst. Co od textu očekává? Kolik času na čtení má? Jaký je účel textu? Proto od vás budu potřebovat pár odpovědí.

Cena za psaní

  • Hodina mého času stojí 950 Kč.
  • Hodinová on-line konzultace k textům stojí 1 500 Kč.
Potřebujete si ujasnit cenu za konkrétní práci? Pošlete mi zadání, já se na něj podívám a pošlu cenový odhad.
Při dlouhodobé spolupráci se můžeme dohodnout na paušální ceně za práci.
Anička mi byla doporučena, aby zkontrolovala a případně upravila moje texty na webu. Překvapilo mě, že k tomu přistupuje velmi citlivě. Nepředělala všechny texty od základu, jen si pohrála se slovíčky. Vše mi nejprve poslala ke schválení a čekala na moji zpětnou vazbu. Aničku určitě doporučuji všem, kteří hledají citlivý a nenásilný přístup ke svým textům.
Využila jsem služeb Aničky pro úpravu a celkové ladění textu a mohu ji jen vřele doporučit. Práce byla odvedena skvěle, rychle a moc se mi text po její korekci líbí. Děkuji moc a doporučuji.
S Aničkou spolupracuji víc jak 2 roky. Je tvůrkyní mých textů na webu i příspěvků na FB. Anička je tělem i duší těchto textů. Velmi pěkně a výstižně formuluje slova, věty i celý text tak, aby skvěle a přesně vystihoval to, co bych chtěla sdělit. Spolupráce s ní je velmi lehká a přirozená. Stačí si s ní hodinu povídat a hnedle je z toho spolupráce na 2-3 měsíce. Pracuje rychle a přesně, někdy až nadčasově. Je velmi šikovná a vnímavá, dokáže psát o oboru, který jí je na míle vzdálen. Dokáže se velmi dobře vcítit a naladit na zadání, a proto její tvorba tomu odpovídá. Aničku doporučuji pro její cit a schopnosti.
Dlouho jsme hledali copywriterku nejen pro náš blog. Vyzkoušeli jsme reklamní agentury i profi redaktorky, ale texty neodpovídaly našim představám. Byly spíš všeobecné. Nyní nad články netrávíme hodiny, stačí už jen drobné úpravy. Anna Pírová od začátku vnímala naši myšlenku a hlavně pochopila směr, kterým chceme budovat naši rodinnou značku. Proto jsme po zkušebním textu navázali pravidelnou spolupráci.
Aničku jsem oslovila s tím, že potřebuji pomoc se svou VIP nabídkou. Zavolaly jsme si a já jsem na ni naházela všechno. Doslova 😁 všechno, co jsem od své nabídky chtěla, i co jsem nechtěla, informace o tom, kdo je má ideální klientka a kdo jí naopak vůbec není. S kým chci spolupracovat a koho má moje nabídka odradit. A termín samozřejmě do konce června, abych to stihla hodit do Rebelek 😅 Anička na to měla necelý týden, ale nelenila a text mi poslala ještě ten den večer 💙😲 Dokonale se naladila na můj písemný projev, který načerpala na mém blogu, takže mám teď zpětně potíže rozlišit, co jsem psala já a co je její práce! 💙 Já sama píšu hodně a ráda, ale vím, že i u dalšího takového důležitého textu se na Aničku znovu obrátím. 👍
Aničku a její služby vřele dopouručuji! Využila jsem nabídky dvou služeb - Copyrychlovka a balíček 4 konzultací. Copyrychlovku jsem využila za účelem vytunění sebe prezentujícího textu, což mi fakt dělá stále problém. Anička se na vás dokáže krásně napojit a vytvořit text, jako byste ho psaly vy samy a dodám, že ve skvěle rychlém termínu. Prostě super servis. Balíček 4 konzultací byl zaměřený na web, texty, vzhled webu, zaměření na klienta, také Facebook, stránka i skupina. Tyto konzultace mě vykoply do jiných levlů, co se týče informací o fungování webu i Fcb. Díky jejím tipům a hlavně náhledu z jiné strany jsem zcela přehodnotila svou cílovku a vyměnila původní magnet za jiný magnet čímž stránky úplně změnily svou energii a více přitahují ty správné klientky. Pokud toužíte ve svém podnikání poskočit o stupínek výš, tak Anička je k tomu ta pravá osoba. Maximálně doporučuji a Aničko - moc děkuji! Jsem si zcela jistá, že tvých služeb brzy znovu využiju.