Copywriting je týmová práce

Jsem copywriterka pro podnikavé ženy

Jako copywriterka pro podnikavé ženy vím, co budete potřebovat: Individuální přístup a respektování potřeb dětí. Když si dítko postaví hlavu a společný telefonát nám prostě nevyjde, já se z toho na hlavu stavět nebudu. Téměř vše se dá řešit i bez osobní schůzky, takže nemusíte shánět hlídání. Pojďte do toho se mnou a uvidíte sama.

Podpořím vaši autenticitu a dám na vaši intuici. Naučím vás o textech přemýšlet jinak, s důvěrou v sebe sama a s jasným cílem.

Psaní mě musí bavit a pak baví i čtenáře.

Co nás společně čeká?

  1. Napište mi, o jaký text by šlo
  2. Společně probereme, pro koho budu psát a jakou máte představu
  3. Dohodneme se na ceně a době dodání textu
  4. Včas doručím text do vaší e-mailové schránky

Týmová práce

Vlastně budu pracovat já, ale od vás se mi bude hodit pomoc. Umím napsat text spatra, aniž bych věděla, pro koho jej píšu. Lepšího výsledku ale vždy dosáhneme, pokud budeme vědět, kdo náš text bude číst. Co od textu očekává? Kolik času na čtení má? Jaký je účel textu? Proto od vás budu potřebovat pár odpovědí.

Cena za psaní

  • Hodina mého času stojí 950 Kč.
  • Hodinová on-line konzultace k textům stojí 1 500 Kč.
Potřebujete si ujasnit cenu za konkrétní práci? Pošlete mi zadání, já se na něj podívám a pošlu cenový odhad.
Při dlouhodobé spolupráci se můžeme dohodnout na paušální ceně za práci.
Využila jsem služeb Aničky pro úpravu a celkové ladění textu a mohu ji jen vřele doporučit. Práce byla odvedena skvěle, rychle a moc se mi text po její korekci líbí. Děkuji moc a doporučuji.
Dlouho jsme hledali copywriterku nejen pro náš blog. Vyzkoušeli jsme reklamní agentury i profi redaktorky, ale texty neodpovídaly našim představám. Byly spíš všeobecné. Nyní nad články netrávíme hodiny, stačí už jen drobné úpravy. Anna Pírová od začátku vnímala naši myšlenku a hlavně pochopila směr, kterým chceme budovat naši rodinnou značku. Proto jsme po zkušebním textu navázali pravidelnou spolupráci.
Hledali jsme copywritera pro dlouhodobou spolupráci a při výběru mezi 20 uchazeči nám padla do oka Anna Pírová. Její nabídka psaní textů tematicky odpovídala našim představám. Určitě ji můžeme doporučit. Skvěle napsané texty dodává v termínu a vše je v pořádku.