Malé Vánoce už dnes!

Ahoj, ráda tě tu vidím.

Je skoro 24. listopadu a to znamená, že Vánoce i advent už klepou na dveře. Začíná stres a šílenství kolem pečení cukroví, nakupování dárků pod stromeček a šůrování domácích zákoutí. Děti se každý den ptají, kdy už konečně přijde ten Ježíšek a píšou asi desátý dopis, protože ještě zapomněly napsat o opravdu poslední hračku.

Advent a Vánoce se blíží

Já to mám letos taky tak, stejně jako většina z nás. Vymýšlím smysluplné dárky pro rodinu a počítám dětská přání. Ale myslím, že každá snaha si zaslouží odměnu. Takže vyhlašuji malé Vánoce s dárkem jen a jen pro sebe už dnes. Možná trochu předčasně, ale nakonec proč ne? I o Vánocích na sebe musíš myslet a ne jen pečovat o druhé.

Já začínám. Můj dárek pro sebe k malým Vánocům je tento blog a vůbec celý web. Vlastně se stává i dárkem pro tebe. Mně dělá radost jeho psaní a doufám, že tebe potěší zase jeho čtení. A pokud bys potřebovala (nebo potřeboval) napsat nějaký text i pro sebe, ráda ti s tím pomohu.

Takže starosti hoď na chvíli za hlavu a udělej si také malé Vánoce. Mou podporu najdeš i na facebooku nebo mi můžeš poslat email. Doufám, že si brzy napíšeme a krásné malé Vánoce.

A co teď?

Udělej si radost nějakou drobností. Běž do obchodu a kup si věc, po které dlouho toužíš. Nebo seber odvahu a udělej něco, na co se dlouho chystáš, ale strach ti to nedovolil. Může to být něco bláznivého. Každopádně, děláš to pro sebe a svůj dobrý pocit. Takže nic nelámej přes koleno. Můžeš se jen radovat z běžných maličkostí.

Pokud se ti tu líbí, dej o tom vědět ostatním. Sdílení povoleno!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *