Vánoční katalog úžasných dárků

Co je to za katalog, ptáš se? Vánoční katalog úžasných dárků českých a slovenských podnikatelek je výsledek unikátní spolupráce žen podnikatelek. V rámci Velké předvánoční výzvy pro podnikatelky ho dala dohromady skupinka nadšených žen pod taktovkou copywriterky Ingrid Dach a matketingové specialistky Poliny Ševčíkové.

Vánoční katalog úžasných dárků

Během jednoho týdne jsme se plněním jednotlivých úkolů naučily spoustu nových dovedností. S nimi už byla hračka napsat text do katalogu, graficky si navrhnout obrázek a doladit vše do jednoho vánočního stylu. Díky neuvěřitelné společné práci a energii, výzvu do konce dotáhla každá podnikatelka, která chtěla v katalogu být. S Vánoci si tím pádem už nemusíš dělat starosti, stačí se začíst do katalogu a vybírat dárky pro své nejbližší.

Pomoz katalogu dostat se i k dalším lidem. Ať může dělat radost i jinde.

Na co se můžeš v katalogu těšit?

Najdeš v něm výrobky jako třeba plechový hrneček s vlastním jménem, balíčky karet pro různé příležitosti, knihy pro dospělé i děti, originální kabelky pro maminky, pro mlsné jazýčky něco sladkého, ale také spoustu tvořivých kurzů.

V kategorii služeb se můžeš těšit na spoustu pomocníků usnadňujících ti práci, novoroční lekci jógy, pro odpočinek využít drahokamovou masáž, nebo si nechat vyrobit svůj osobní parfém. I já ti mohu usnadnit Vánoce a trochu pomoct se starostmi. Pro tvůj web napíšu texty, nad kterými už tak dlouho sedíš a pořád to není ono.

A když nechceš vytáhnout paty z domu ani po Vánocích, pak je pro tebe nejlepší kategorie s online produkty. Vše si užiješ od svého počítače nebo z mobilu. Vyber si výtvarný kurz, vzdělávací kurz nebo zapracuj na osobním rozvoji. Dokonce můžeš rozšířit své profesní obzory nebo darovat program “Týden pro Vaše záda” a pomoci ulevit někomu blízkému od bolesti zad.

Výběr je více než pestrý, takže, kde že je ten katalog? Klikni na tlačítko.

A co teď?

Vyšetři si chvilku jen pro sebe, uvař si kávu nebo čaj, pohodlně se uveleb a můžeš začít listovat katalogem. Věřím, že během prohlížení tě vždy napadne někdo, komu by přišel právě tenhle nebo tamten dárek vhod. Už nemusíš brouzdat po e-shopech. Zkus jedny Vánoce využít k podpoře českých a slovenských výrobků a produktů. Věřím, že obdarovaným udělají radost právě takovou, jakou jsi očekával/a.

Pokud se ti tu líbí, dej o tom vědět ostatním. Sdílení povoleno!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *